2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta i gminy Słomniki w II półroczu 2026 r. z podziałem na części.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta i gminy Słomniki. 2.Część (zadanie) 1 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek”. 3.Część (zadanie) nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, z tak zwanych ,,wystawek”.
Interne Kennung: RIiR.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część (zadanie) 1 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek”.
Beschreibung: 2. Część (zadanie) 1 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, bez odpadów z tak zwanych ,,wystawek”.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji dotyczącego zwiększenia ilości odpadów komunalnych (w zakresie każdej części osobno). Prawo opcji przewiduje zwiększenie ilość odbieranych odpadów do 50% pierwotnie zakontraktowanej ilości, po cenie jednostkowej wskazanej przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Uruchomienie prawa opcji obowiązuje na zasadach i trybie opisanym poniżej: a) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części; b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; c) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego ilość odpadów komunalnych objętych danym zgłoszeniem.
Los: LOT-0002
Titel: Część (zadanie) nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, z tak zwanych ,,wystawek”.
Beschreibung: Część (zadanie) nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Słomniki, z tak zwanych ,,wystawek”.
Interne Kennung: Część 2