See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace ul. Dukelských hrdinů, Planá
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci všech povrchů ul. Dukelských hrdinů vč. nezbytných návazností v křižovatkách a souvisejících úseků v ul. Plzeňská, Bezdružická, Tepelská, Slovanská, Havlíčkova, Hřbitovní. Dále se bude jednat o prostorové provozní přeuspořádání na povrchu vč. inženýrských sítí a jejich zařízení pod povrchem. Blíže je předmět veřejné zakázky specifikován v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Planá - opakované řízení
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001