2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa łóżek medycznych wraz z wyposażeniem oraz materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych do Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa łóżek medycznych wraz z wyposażeniem oraz materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych do Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o. w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZP/13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotowe postępowanie obejmuje zakup i dostawę: 1) Wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z wyposażeniem – 178 sztuki, 2) szafek przyłóżkowych - 178 szt. 3) materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych – 70 szt. 2. Wykonawca wraz z dostawą zapewni montaż i uruchomienie oraz przeszkolenie pracowników obsługujących sprzęt. 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż 2026 roku. Wyroby medyczne muszą być dostarczone i zainstalowane, kompletne wraz osprzętem i wypisanym paszportem technicznym, wymaganymi testami, kalibracjami itp. – gotowe do użycia. Wymaga się określenia daty następnego przeglądu technicznego, testu lub kalibracji. Każdy element wyposażenia musi kompatybilny w pozostałymi urządzeniami będącymi przedmiotem postępowania, jeśli ze sobą współpracują. Urządzenie muszą być fabrycznie nowe, nie mogą zawierać elementów używanych. 4. Wraz z dostawą Wykonawca dostarczy wypełniony Paszport Techniczny z datą instalacji i terminem następnego przeglądu wraz Deklarację zgodności CE, wpis lub zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych w Polsce oraz instrukcję obsługi w języku polskim. 5. Szczegółowy opis warunków i parametrów wymaganych przez Zamawiającego, zawiera Oświadczenie potwierdzające wymagania dot. przedmiotu zamówienia stanowiące załącznik Nr 6 do SWZ. 6. Przedmiot zamówienia musi być objęty gwarancją minimum 36 miesięcy. 7. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 8. Okres gwarancji automatycznie ulega przedłużeniu o czas trwania każdej naprawy. 9. W okresie gwarancji wymagany jest przegląd techniczny, co najmniej raz na 12 miesięcy. 10. Wszelkie naprawy Wykonawca zobowiązany jest wykonywać przy użyciu oryginalnych, nowych części producenta. Wykonawca udziela gwarancji na nowo zainstalowane w trakcie naprawy części na okres nie krótszy niż 36 miesięcy. 11. W przypadku awarii czas usunięcia awarii: bez konieczności sprowadzenia części zamiennych zza granicy wynosić powinien maksymalnie 5 dni robocze, z koniecznością sprowadzenia części zamiennych zza granicy maksymalnie wynosić powinien 10 dni roboczych. 12. Miejsce dostarczenia przedmiot zamówienia - Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego przy ul Mehoffera 72/74 w Warszawie (03-131). 13. Termin realizacji dostawy: 14 tygodni od podpisania umowy. 14. Wykonawca zobowiązany jest, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 65 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy zł 00/100) 15. Wykonawca, przed podpisaniem umowy, zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, w wysokości 2% ceny ofertowej brutto.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy