2. Verfahren
Verfahren
Titel: „PSP, s.r.o. - Materiálové využití druhotných surovin“
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka mísícího centra. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43413000 Beton- oder Mörtelmischer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: „PSP, s.r.o. - Materiálové využití druhotných surovin“