2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vnitřního vybavení do objektu B SPŠE v areálu Do Nového – AV technika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka audio-vizuální techniky v rámci projektu „SPŠ elektrotechnická Pardubice – rekonstrukce areálu Do Nového“ reg. č. CZ.06.04.01/00/22_042/0006774. Podrobnější informace jsou obsaženy v návrhu smlouvy (příloha č. 2 zadávací dokumentaci, dále jen "ZD"), položkovém rozpočtu (příloha č. 3 ZD) a v projektové dokumentaci (příloha č. 4 ZD). Pokud je rozdíl ve specifikaci mezi položkovým rozpočtem a projektovou dokumentací, platí specifikace v položkovém rozpočtu.
Interne Kennung: KUPA-23890/2025-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001