2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti školní kuchyně VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova – stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení díla spočívající ve stavebních úpravách stavby stávajícího objektu školní kuchyně VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova z důvodu úspory energií tak, aby byla splněna minimální úspora 30 % roční spotřeby primární energie z neobnovitelných zdrojů oproti původnímu stavu na řešeném technologickém uzlu. Předmětem veřejné zakázky je také zajištění prostředků povinné publicity, spočívajících v dodávce a instalaci stálé pamětní desky a celobarevného billboardu.
Interne Kennung: CIRI/2025/122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení se řídí ustanovením ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001