2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług utrzymania porządku, czystości i higieny w Wodnym Parku Tychy przy ul. Sikorskiego 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania porządku, czystości i higieny w Wodnym Parku Tychy, przy ul. Sikorskiego 20. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (załącznik nr 8 do SWZ)
Interne Kennung: EU/JNJ/sprzątanie/3/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania porządku, czystości i higieny w Wodnym Parku Tychy, przy ul. Sikorskiego 20. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (dalej IPU) – załączniku nr 8 do SWZ.