2. Verfahren
Verfahren
Titel: Media advies en media inkoop
Beschreibung: De NPO wil een mediabureau selecteren dat de komende jaren als strategische partner optreedt. Het doel van de opdracht is om de inzet van betaalde media zo effectief mogelijk te maken: zoveel mogelijk Nederlanders bereiken en betrekken bij het media-aanbod van de publieke omroep met een nadrukkelijke focus op jongeren. Het bureau ondersteunt de NPO hierbij met strategisch advies, efficiënte media-inkoop, datagedreven optimalisatie en vernieuwende inzichten zodat mediacampagnes bijdragen aan een breed en divers bereik én een sterke verbinding met jongere doelgroepen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten, 79342000 Marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000