2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogacicy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogacicy o minimalnych parametrach technicznych i wymogach określonych w załączniku nr 7 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Dostarczony samochód musi być fabrycznie nowy, kompletny oraz wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, gotowy do użytku, przygotowany do rejestracji na terenie RP. Dopuszcza się aby samochód został wyprodukowany w 2024 r. 4. Wymagany przez Zamawiającego min. okres gwarancji – 24 miesiące. Oferta Wykonawcy, który zaproponuje okres gwarancji krótszy niż 24 miesiące, zostanie odrzucona jako niezgodna ze SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001