2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń oraz rozbudowa kompleksu budynków Sądu Rejonowego w Pszczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń oraz rozbudowa kompleksu budynków Sądu Rejonowego w Pszczynie. Zakres prac przewiduje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej rozbiórki, przebudowy, rozbudowy wraz ze zmianą sposobu użytkowania, w tym przystosowanie budynku oraz infrastruktury towarzyszącej zlokalizowanej na nieruchomości wraz z zagospodarowaniem terenu dla potrzeb sądu. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w zakresie sprawowania nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.261.6.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w zakresie sprawowania nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją - od momentu wprowadzenia przyszłego Wykonawcy robót budowlanych na teren budowy do dnia uzyskania decyzji po pozwoleniu na użytkowanie. Warunkiem zlecenia nadzoru autorskiego będzie udzielenie przez Zamawiającego zamówienia na wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.