300767-2026 - Ergebnis
Polen – Organisation von Pauschalreisen – „Usługa organizacji i realizacji wyjazdów edukacyjnych dla uczniów szkół zawodowych w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego” (nr Projektu FEPD.08.02-IZ.00-0005/24)”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa organizacji i realizacji wyjazdów edukacyjnych dla uczniów szkół zawodowych w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego” (nr Projektu FEPD.08.02-IZ.00-0005/24)”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i realizacji wyjazdów edukacyjnych do instytucji, przedsiębiorstw z dobrymi praktykami w zakresie G4.0 i/lub GOZ lub na targi branżowe lub inne wydarzenia tematyczne dla uczniów szkół zawodowych z terenu Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego wraz z opiekunami w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego” (nr Projektu FEPD.08.02-IZ.00-0005/24)”, który jest realizowany przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr (Partner projektu) wraz z Stowarzyszeniem Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (Lider projektu), Miastem Białystok (Partner projektu) i Powiatem Białostockim (Partner projektu), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.2 Zintegrowany terytorialnie rozwój edukacji i kształcenia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i realizacji wyjazdów edukacyjnych do instytucji, przedsiębiorstw z dobrymi praktykami w zakresie G4.0 i/lub GOZ lub na targi branżowe lub inne wydarzenia tematyczne dla uczniów szkół zawodowych z terenu Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego wraz z opiekunami w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego” (nr Projektu FEPD.08.02-IZ.00-0005/24)”, który jest realizowany przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr (Partner projektu) wraz z Stowarzyszeniem Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (Lider projektu), Miastem Białystok (Partner projektu) i Powiatem Białostockim (Partner projektu), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.2 Zintegrowany terytorialnie rozwój edukacji i kształcenia. II. Określenie przedmiotu za pomocą kodów CPV: 63511000-4 - organizacja wycieczek 60100000-9 - usługi w zakresie transportu drogowego 60172000-4 – wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą 55100000-1 - usługi hotelarskie 55300000-3 - usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków III. Szczegóły zamówienia: 112 wyjazdów edukacyjnych dla uczniów, w tym: 38 wyjazdów 1-dniowych, 32 wyjazdów 2- dniowych, 42 wyjazdów 3-dniowych zgodnie z tabelą 1 stanowiącą załącznik nr 1 do OPZ. Wyjazdy edukacyjne na wydarzenia typu np. konferencje, targi, spotkania branżowe lub wyjazdy edukacyjne do konkretnych przedsiębiorstw, instytucji, uczelni. Wyjazdy mają realizować cel główny projektu jakim jest podniesienie jakości, atrakcyjności i efektywności kształcenia zawodowego praktycznego oraz dostosowanie go do potrzeb rynku pracy, w szczególności związanych z Gospodarką 4.0 i Gospodarką Obiegu Zamkniętego Szczegółowy program i harmonogram wyjazdu ustalany będzie z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Wyjazdy jednodniowe zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (obiad, kolacja/drugi posiłek) i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. 2. Wyjazdy dwudniowe- zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (1 śniadanie, 2 obiady, 1 kolacja), nocleg i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. 3. Wyjazdy trzydniowe - zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje), nocleg i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.