See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Systemu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, rozbudowę posiadanego systemu szpitalnego oraz integrację PUI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, rozbudowę posiadanego systemu szpitalnego oraz integrację PUI wraz z instalacją oraz szkoleniem stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załączniki 1.1-1.3 - Arkusze wymaganych parametrów technicznych"
Vorherige Bekanntmachung: 667374-2025
Interne Kennung: 144/2025/KPO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozszerzanie katalogu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej o 9 nowych wzorów dokumentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej o 9 nowych wzorów dokumentów wraz z instalacją oraz szkoleniem stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznik 1.1 - Arkusz wymaganych parametrów technicznych (Pakiet nr 1)"
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem, wraz rozładunkiem, instalacją oraz szkoleniem, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznik 1.2 - Arkusz wymaganych parametrów technicznych (Pakiet nr 2)"
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup licencji pozwalającej na integrację z PUI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji pozwalającej na integrację z PUI wraz z instalacją oraz szkoleniem, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznik 1.3 - Arkusz wymaganych parametrów technicznych (Pakiet nr 3)"
Interne Kennung: Część nr 3