2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kolejowych usług przewozowych przez PKP Intercity S.A. na rzecz Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. polegające m.in. na sprzedaży biletów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie kolejowych usług przewozowych przez PKP Intercity S.A. na rzecz Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. polegające m.in. na sprzedaży biletów. Umowa obowiązywać będzie od dnia jej zawarcia [jednak nie wcześniej niż od dnia wygaśnięcia umowy nr BBS1-7801/01/2025 (KW/2025/009) z dnia 4 lutego 2025r.] do dnia 30 kwietnia 2027 r. albo do wyczerpania Wartości Umowy, w zależności od tego, które ze zdarzeń wystąpi jako pierwsze, z zastrzeżeniem § 9 ust. 10 pkt 3 Umowy. Przedmiotem Umowy będzie świadczenie przez IC kolejowych usług przewozowych na rzecz KW, która w imieniu własnym będzie zawierała umowy przewozu osób i rzeczy bezpośrednio z pasażerami na usługi przewozowe realizowane przez IC (dalej „Przedmiot umowy”). W zakresie umów przewozu, o których mowa w zdaniu poprzednim, Umowa stanowi powierzenie wykonania przewozu innemu przewoźnikowi w rozumieniu art. 5 ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe (t. j. Dz. U. z 2024, poz. 1262 z późn. zm.). Umowa regulować będzie zasady wykonywania kolejowych usług przewozowych, zawierania oraz rozliczania umów krajowego przewozu osób i rzeczy (dalej „Umowy przewozu”) zawieranych we własnym imieniu przez KW, a wykonywanych w całości przez IC, jako podwykonawca KW. Umowy przewozu będą zawierane z pasażerami przez KW w kasach biletowych KW. Wykaz kas własnych i agencyjnych KW aktualny na dzień zawarcia Umowy (z zakresem działania, godzinami pracy i formą przyjmowania płatności) stanowi Załącznik nr 1 do Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 192767-2025
Interne Kennung: KW-WWA-280.18.2025.MM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001