2. Verfahren
Verfahren
Titel: Connectiviteitsdiensten VRH
Beschreibung: Opdrachtgever vraagt een connectiviteitsdienst, waarbij Opdrachtgever haar behoefte zo veel mogelijk functioneel specificeert, en Opdrachtnemer verantwoordelijk is voor de gehele implementatie, beheer en doorontwikkeling ervan. De connectiviteitsdienst bevat de volgende onderdelen: Leveren van verbindingen voor ontsluiting van de verschillende locaties van Opdrachtgever Network as a Service voor zowel LAN/WLAN en WAN op alle locaties van Opdrachtgever Vaste telefonie Consultancy De huidige connectiviteitsinfrastructuur van de VRH omvat: Netwerkstructuur - SD-WAN met redundante verbindingen op strategische locaties; - SD-LAN op de verschillende locaties van VRH Cloudverbindingen: ontsluiting Azure; VoIP telefonie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Connectiviteitsdiensten
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument ntb
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging looptijd met telkens 12 maanden.