See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Teatru Wybrzeże w Gdańsku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej wymienionych w załączniku nr 1 do zaproszenia. Szczegóły przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 2 do zaproszenia.
Interne Kennung: ZPI-3700-2/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 lit. "a" ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Teatru Wybrzeże w Gdańsku