2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení gastrozařízení do školní jídelny ZŠ Luka nad Jihlavou – opakované
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového gastronomického zařízení do kuchyně v Základní škole a Mateřské škole Luka nad Jihlavou a další činnosti specifikované v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Veřejná zakázka - Pořízení gastrozařízení do školní jídelny ZŠ Luka nad Jihlavou – opakované
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001