300987-2026 - Ergebnis
Polen – Antivirensoftwarepaket – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie - Zakup oprogramowania dla ochrony stacji roboczych oraz serwerów (rozwiązania klasy EDR)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie - Zakup oprogramowania dla ochrony stacji roboczych oraz serwerów (rozwiązania klasy EDR)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie - Zakup oprogramowania dla ochrony stacji roboczych oraz serwerów (rozwiązania klasy EDR)". Postępowanie finansowane jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia". Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączonym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tym samym Wykonawcy składając ofertę potwierdzają oświadczeniem, że została ona przygotowana w poszanowaniu dla zasad horyzontalnych oraz w przypadku wyboru ich oferty realizacja zamówienia nastąpi z poszanowaniem m.in. tych zasad tj.: a) Zgodność z zasadą równości szans i niedyskryminacji oraz zasadą równości szans kobiet i mężczyzn b) Zgodność z zasadą "niewyrządzania znaczącej szkody środowisku" (dnsh - "do no significant harm") c) Zgodność z zasadą długotrwałego wpływu przedsięwzięcia na wydajność i odporność gospodarki polskiej. Projekt zakłada ścisłą współpracę z wykonawcami w zakresie kontroli jakości, monitorowania postępów i spełnienia wymagań interoperacyjności określonych w aktach prawnych (m.in. ustawie o systemie informacji w ochronie zdrowia) oraz dokumentach programowych inwestycji D1.1.2.)
Vorherige Bekanntmachung148717-2026
Interne KennungZP/11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungwg załącznika nr 1 do SWZ