See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. II – 30 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. II - 30 zadań. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: EP/220/136/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 31711140 Elektroden, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141411 Skalpelle und Klingen, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 33141730 Halskrawatten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. Cewniki urologiczne i zgłębniki żołądkowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 1
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 4.2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3 W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4.4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Zestawy do drenażu wewnętrznych dróg moczowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 2
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. Zestaw do nefrostomii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 3
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. Zestawy do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 4
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. Kraniki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 5
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6. Maty podłogowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 6
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7. Zestawy do cystostomii, cewniki Dufour
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 7
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8. Szkiełka, nożyki mikrotomowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 8
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141411 Skalpelle und Klingen
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9. Końcówki do odsysania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 9
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10. Tamponady
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 10
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11. Pudełko do liczenia igieł i zdejmowania ostrzy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 11
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12. Sonda przełykowa Sengstakena
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 12
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13. Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 13 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 13
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14. Zestawy do ekstrakcji kamieni
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 14 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 14
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15. Zestaw do wtórnego przetaczania pooperacyjnego krwi.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 15 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 15
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16. Zestaw do wtórnego przetaczania pooperacyjnego krwi.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 16 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 16
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17. Osłona sterylna na ramię „C”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 17 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 17
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18. Worki i płytki stomijne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 18 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 18
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19. Elektroda do stymulacji serca Quick-Combo
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 19 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 19
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 19
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20. Nożyki do testów alergicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 20 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 20
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21. Kateter do znieczulenia krtani
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 21 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 21
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22. Fartuchy chirurgiczne, osłony na buty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 22 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 22
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 22
Haupteinstufung (cpv): 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23. Zamknięty system do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 23 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 23
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24. Łyżki laryngoskopowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 24 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 24
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 24
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25. Elektrody EKG dla dzieci i dorosłych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 25 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 25
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26. Elektrody neutralne do diatermii, kable do elektrody neutralnej do diatermii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 26 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 26
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27. Jednorazowe zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia z okablowaniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 27 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 27
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28. Kołnierze ortopedyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 28 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 28
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 28
Haupteinstufung (cpv): 33141730 Halskrawatten
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29. Przyrząd do rehabilitacji oddechowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 29 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 29
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30. Pończochy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 30 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 30
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 30