301033-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Specializovaná právní podpora projektů v gesci odboru informatických činností
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpecializovaná právní podpora projektů v gesci odboru informatických činností
BeschreibungVeřejná zakázka byla zadavatelem rozdělena (z důvodu oddělení relativně samostatného předmětu plnění) na části. Předmětem plnění té části, která je zadávána postupem podle tohoto oznámení, je poskytování právních služeb ve vztahu k projektům/veřejným zakázkám/objednávkám realizovaným Odborem informatických činností Magistrátu hlavního města Prahy v oblasti informačních a komunikačních technologií (dále jen pod označením „OIC“), přičemž tyto služby budou spočívat zejména v poskytování právních služeb v oblastech vymezených v článku 2.2 zadávací dokumentace. Tyto právní služby budou realizovány zejména, nikoliv však výlučně, formou uvedenou v článku 2.2 zadávací dokumentace. Stručné vymezení předmětu plnění dané části veřejné zakázky je uvedeno v tomto oznámení v kolonce "Popis části předmětu veřejné zakázky". Podrobné vymezení předmětu plnění dané části veřejné zakázky je uvedeno v Příloze č. 4 zadávací dokumentace.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensÚčelem plnění zadávané části veřejné zakázky (dále také jen pod označením „veřejná zakázka“) je uzavření smlouvy (rámcové dohody), kterou se vymezí podmínky spolupráce zadavatele s až 5 vybranými dodavateli (resp. minimálně se 3), ve vztahu k projektům realizovaným Odborem informatických činností Magistrátu hlavního města Prahy. Závazný vzor této smlouvy (rámcové dohody) tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Zadavatel zadává veřejnou zakázku (resp. její část) na právní služby, které jsou uvedené v příloze č. 4 k ZZVZ, ve zjednodušeném režimu podle § 129 odst. 1 ZZVZ. Zadavatel použil řízení pro zadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu v souladu s § 129 odst. 2 písm. a) ZZVZ. V souladu s § 129a odst. 1 ZZVZ zadavatel zahájil toto řízení odesláním předběžného oznámení k uveřejnění způsobem podle § 212 ZZVZ, kterým vyzývá k vyjádření předběžného zájmu, a to způsobem a ve lhůtě stanovené v tomto oznámení. Účastníky, kteří takto vyjádřili svůj předběžný zájem, zadavatel vyzve k podání nabídky. Lhůta pro podání nabídek bude stanovena zadavatelem v příslušné výzvě k podání nabídek zaslané zadavatelem účastníkům řízení. Nabídku je možno podat pouze v elektronické podobě prostřednictvím elektronického nástroje Tenderarena dostupného na internetové adrese profilu zadavatele. Požadavky na zpracování nabídky včetně požadované kvalifikace a hodnotící kritéria jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, stejně jako vymezení předmětu zakázky, obchodní a platební podmínky a další informace, které jsou potřebné pro zpracování nabídky. Při výběru dodavatele zadavatel v rámci hodnotících kritérií zohledňuje vedle ceny i potřeby zajištění kvality služeb (viz pravidla pro hodnocení nabídek stanovená v článku 4 zadávací dokumentace). Průběh zadávacího řízení určuje zadavatel s ohledem na specifika zadávaných služeb. Zadavatel si vyhradil právo upravit zadávací podmínky v souladu se ZZVZ, jakož i právo zrušit toto řízení či jeho část v souladu s příslušnými ustanoveními ZZVZ, včetně případu, kdy se bez viny zadavatele nepodaří uzavřít smlouvu (rámcovou dohodu) alespoň se 3 dodavateli coby minimálním počtem. V průběhu zadávacího řízení může zadavatel měnit nebo doplnit zadávací podmínky, pokud tím nejsou narušeny zásady podle § 6 ZZVZ. Změněné nebo doplněné zadávací podmínky však musí nadále splňovat podmínky pro zjednodušený režim. Informace a údaje uvedené v jednotlivých částech zadávací dokumentace a v jejích přílohách vymezují závazné požadavky zadavatele na plnění veřejné zakázky. Tyto požadavky je účastník tohoto řízení povinen plně a bezvýhradně respektovat při zpracování své nabídky. Neakceptování požadavků zadavatele uvedených v zadávací dokumentaci může být považováno za nesplnění zadávacích podmínek s následkem vyloučení účastníka z tohoto řízení. Účastník tohoto řízení, který nesplní způsobilost a kvalifikaci požadovaným nebo dovoleným způsobem a v požadovaném rozsahu v souladu se ZZVZ a se zadávací dokumentací (viz článek 5 zadávací dokumentace), může být zadavatelem z účasti v řízení vyloučen. Pokud se jedná o vybraného dodavatele, pak tento musí být z těchto důvodů ve smyslu ustanovení § 48 odst. 8 ZZVZ vyloučen z tohoto řízení. O podaných nabídkách může zadavatel s účastníky řízení jednat, ale zadavatel nemusí tohoto svého práva využít a může zadat veřejnou zakázku již na základě předložených nabídek a výsledku jejich posouzení a hodnocení podle kritérií stanovených v zadávací dokumentaci. Pokud zadavatel bude s účastníky jednat, povede tato jednání postupem popsaným v článku 9 zadávací dokumentace. Zadavatel může v průběhu jednání změnit nebo doplnit zadávací podmínky, a to v souladu s § 129a odst. 4 ZZVZ. O takové změně nebo doplnění zadávacích podmínek bude zadavatel dodavatele písemně elektronickou formou informovat a poskytne jim přiměřenou dobu pro úpravu nabídek. Po skončení jednání zadavatel vyzve dodavatele k podání finální verze nabídky či k úpravě nabídky s přiměřenou lhůtou (totožné pro všechny účastníky řízení), a to rovněž elektronickou formou. Údaje uvedené ve finální verzi nabídky budou předmětem hodnocení. Zadavatel si na tomto místě dovoluje výslovně upozornit též na tyto zadávací podmínky: - Jak zadavatel stanovil v článku 2.7 zadávací dokumentace za účelem plnění veřejné zakázky v souladu se zásadami společensky odpovědného veřejného zadávání, součástí nabídky účastníka musí být čestné prohlášení ke společensky odpovědnému plnění veřejné zakázky podle Přílohy č. 6 zadávací dokumentace. - Jak zadavatel stanovil v článku 2.8 zadávací dokumentace za účelem zajištění souladu s nařízením Rady (EU) č. 883/2014, součástí nabídky účastníka musí být čestné prohlášení o neexistenci jeho vztahu k Rusku podle Přílohy č. 7 zadávací dokumentace. - Jako podmínku pro uzavření smlouvy (rámcové dohody) zadavatel v článku 8 zadávací dokumentace požaduje, aby každý účastník tohoto řízení byl pojištěn do výše nejméně 150 000 000 Kč. Při společné účasti účastníků v zadávacím řízení platí podmínka dle předchozí věty pro každý subjekt podílející se na společné nabídce. Vybraní dodavatelé jsou povinni předložit doklad o pojištění ve shora uvedeném rozsahu před uzavřením smlouvy (rámcové dohody). K dalším podrobnostem si zadavatel dovoluje odkázat na zadávací dokumentaci uveřejněnou na profilu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSpecializovaná právní podpora projektů v gesci odboru informatických činností
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje změnu závazku z Rámcové dohody, a to v podobě tak, jak je uvedeno v závazném návrhu Rámcové dohody [viz zejména článek VI. odst. 1 písm. b) a článek XIV odst. 8, 9 a 11].