2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten vluchtelingenopvang
Beschreibung: De opdracht betreft een overheidsopdracht voor diensten, namelijk voor het uitvoeren van beveiligingsdiensten ten behoeve van de vluchtelingenopvang binnen onze gemeente. Deze aanbesteding wordt uitgevoerd in overeenstemming met de Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). De gevraagde dienstverlening valt onder de zogeheten ‘sociale en andere specifieke diensten’ (SAS-diensten). De gemeente past daarom de procedure voor sociale en andere specifieke diensten toe, als bedoeld in artikel 2.38 en 2.39 Aw 2012. Geraamde omzetwaarde bedraagt €700.000 per jaar. U kunt hieraan geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 82622-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gevraagde dienstverlening valt onder de zogeheten ‘sociale en andere specifieke diensten’ (SAS-diensten). De gemeente past daarom de procedure voor sociale en andere specifieke diensten toe, als bedoeld in artikel 2.38 en 2.39 Aw 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1