See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowa – eksploatacja, obsługa i konserwacja urządzeń wodnych wraz z odcinkowym utrzymaniem koryt cieków naturalnych w roku 2026 na terenie działania Zarządu Zlewni w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług (prac) związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej, obsługą i konserwacją urządzeń wodnych oraz utrzymaniem odcinków koryt cieków naturalnych w celu zapewnienia: 1)obsługi urządzeń wodnych wraz z ich konserwacją, 2)ochrony przed powodzią, 3)spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych, 4)warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych, obiektów mostowych, rurociągów oraz innych urządzeń, 5)działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego, w tym zapewnienia warunków przepływu wód zgodnie z obowiązującymi pozwoleniami wodnoprawnymi.
Vorherige Bekanntmachung: 615244-2025
Interne Kennung: SZ.ROZ.2710.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - NW Białogard
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług (prac) związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej, obsługą i konserwacją urządzeń wodnych oraz utrzymaniem odcinków koryt cieków naturalnych w celu zapewnienia: 1) Obsługi urządzeń wodnych wraz z ich konserwacją, 2) ochrony przed powodzią, 3) spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych, 4) warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych, obiektów mostowych, rurociągów oraz innych urządzeń, 5) działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego, w tym zapewnienia warunków przepływu wód zgodnie z obowiązującymi pozwoleniami wodnoprawnymi.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - NW Kołobrzeg
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - NW Koszalin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług (prac) związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej, obsługą i konserwacją urządzeń wodnych oraz utrzymaniem odcinków koryt cieków naturalnych w celu zapewnienia: 1) obsługi urządzeń wodnych wraz z ich konserwacją, 2) ochrony przed powodzią, 3) spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych, 4) warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych, obiektów mostowych, rurociągów oraz innych urządzeń, 5) działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego, w tym zapewnienia warunków przepływu wód zgodnie z obowiązującymi pozwoleniami wodnoprawnymi.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - NW Miastko
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - NW Sławno
Interne Kennung: Część 5