See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NATURUND01 - Naturundersøgelser - Dynamisk indkøbssystem
Beschreibung: Dette dynamiske indkøbssystem omfatter indkøb af botanisk og zoologisk fagspecialiseret rådgivning i forbindelse med projekter og opgaver med biodiversitet, registreringsopgaver, feltkortlægning, plejeplaner samt udarbejdelse af rapporter og digitale data (f.eks. GIS).
Vorherige Bekanntmachung: 670485-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aftale om kortlægning af værdifuld natur langs infrastruktur - Delaftale 1
Beschreibung: Se punkt 2.1.
Los: LOT-0002
Titel: Aftale om kortlægning af værdifuld natur langs infrastruktur - Delaftale 2
Los: LOT-0003
Titel: Aftale om kortlægning af værdifuld natur langs infrastruktur - Delaftale 3
Los: LOT-0004
Titel: Aftale om kortlægning af værdifuld natur langs infrastruktur - Delaftale 4
Los: LOT-0005
Titel: Aftale om kortlægning af værdifuld natur langs infrastruktur - Delaftale 5