2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Magazijn Veghel
Beschreibung: Brabant Water wil een nieuw te bouwen centraal magazijn inclusief kantoorblok, bouwkundige mezzanine en nieuw verhard buitenterrein realiseren op de locatie van Brabant Water te Veghel. Tijdens de bouwfase dient het huidige bestaande magazijn operationeel te blijven. De realisatie vindt plaats door een integrale bouworganisatievorm in de vorm van een Design & Build contract op basis van de UAV-GC. Een uitgebreide omschrijving staat vermeld in de aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000