30119-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Výstavba nového OOP Třemošná, reg. č. CZ.06.02.01/00/22_018/0006345
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba nového OOP Třemošná, reg. č. CZ.06.02.01/00/22_018/0006345
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je kompletní realizace novostavby Obvodního oddělení Třemošná, dle zpracované projektové dokumentace pro provedení stavby, kterou zpracoval Radim Hucl, IČ: 11413859, Čechova 7, 320 28 Plzeň, a autorizoval architekt Ing. Arch. Radim Hucl, Vltavská ul. 20, 150 00 Praha 5, ČKA 03182, a v souladu se stavebním povolením č. j. MV-98189-4/OSM-2024, jež nabylo právní moci dne 25. 10. 2024.
Interne Kennungč. j. KRPP-97760/ČJ-2025-0300VZ-INV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45216110 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, přičemž podmínky pro tuto změnu a její obsah zadavatel vymezuje následovně: změna celkové ceny díla v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude celková cena díla změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, v případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se podle výsledku hodnocení umístil jako druhý, popřípadě další v pořadí, pokud takový (nový) dodavatel splnil veškeré podmínky účasti v zadávacím řízení a pokud souhlasí, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených v nabídce původně vybraného dodavatele a v souladu se zadávací dokumentací veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona, přičemž zadavatel je v takém případě oprávněn s novým dodavatelem uzavřít smlouvu o dílo v souladu se závazným návrhem smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky, a tuto upravit následujícím způsobem: a) upravit přiměřeně cenu a rozsah díla tak, aby odpovídal nedokončené části veřejné zakázky; b)doplnit smlouvu o dílo tak, aby nový dodavatel přejímal odpovědnost za celý rozsah díla, tedy včetně nároků z vad díla, záruky za jakost apod. z části již provedené původním vybraným dodavatelem; včetně doplnění ustanovení o předání a převzetí nedokončeného díla mezi původním a novým dodavatele, c) upravit termín plnění, harmonogram a případná další smluvní ustanovení, která v důsledku předčasného ukončení původní smlouvy o dílo nejsou aktuální tak, aby v maximální možné míře odpovídaly původní smlouvě. Změna závazku ze smlouvy § 222 zákona viz Výzva k podání nabídek a zadávací dokumentace.