2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja i obsługa Konferencji pt.: VI Kongres Statystyki Polskiej w Warszawie
Beschreibung: Kompleksowa organizacja i obsługa Konferencji pt.: VI Kongres Statystyki Polskiej w Warszawie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 Prawa zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001