2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia„ w ramach realizacji projektu „Dostosowanie budynku „B” SPZOZ w Kole na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest - Zakup sprzętu medycznego oraz wyposażenia w ramach realizacji projektu „Dostosowanie budynku „B” SPZOZ w Kole na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego” Przedsięwzięcie realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” Wniosek nr KPOD.07.03-IP.10-001/24
Interne Kennung: SPZOZ.DŚM-ZP.240.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyposażenie medyczne
Beschreibung: Pakiet nr 1 obejmuje wyposażenie medyczne na które składają się: łóżka szpitalne, łóżka baraitryczne, szafki przyłóżkowe, kozetki lekarskie, wózki transportowe bariatryczne, wózki do transportu zwłok, szafy na leki , krzesła dla pacjentów, szafy na dokumentację medyczną, wózki do transportu posiłków, wózki do leków
Interne Kennung: Pakiet nr1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192140 Liegen für psychiatrische Untersuchungen, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33942000 Kadaverwagen, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39132100 Aktenschränke, 34911100 Handwagen
Los: LOT-0002
Titel: Aparatura medyczna
Beschreibung: Pakiet nr 2 obejmuje wyposażenie medyczne na które składają się zestawy do reanimacji, pulsoksymetr, termometr bezdotykowy, Aparat USG, , Aparat EKG z wózkiem, , Zestaw do elektroterapii z osprzętem, cyklometr, koncentrator tlenu, inhalator, ssak elektryczny, pompy infuzyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 38412000 Thermometer, 33112310 Farbfluss-Doppler, 33123200 Elektrokardiografen, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 38410000 Zählinstrumente, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0003
Titel: Drobny sprzęt medyczny
Beschreibung: Pakiet nr 3 obejmuje drobny sprzęt medyczny Ugul, Rotory, Drabinki, Poręcz do nauki chodzenia, materace do rehabilitacji, podnośniki dla pacjentów, balkoniki dla pacjentów
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 39143112 Matratzen, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte