301235-2026 - Wettbewerb
Polen – Phenole und Phenolderivate – Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2
BeschreibungDostawa pian izolacyjnych fenolowych - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung355936-2025
Interne Kennung702600438
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24322400 Phenole und Phenolderivate
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2 - Część (zadanie) nr 1
BeschreibungPiany izolacyjne fenolowe - Szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung702600438 - Część (zadanie) nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2 - Część (zadanie) nr 2
Interne Kennung702600438 - Część (zadanie) nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2 - Część (zadanie) nr 3
Interne Kennung702600438 - Część (zadanie) nr 3
LosLOT-0004
TitelDostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2 - Część (zadanie) nr 4
Interne Kennung702600438 - Część (zadanie) nr 4