301247-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění majetku a odpovědnosti pro Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění majetku a odpovědnosti pro Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je majetkové pojištění a pojištění odpovědnosti v rozsahu stanoveném v zadávací dokumentaci ve vztahu k uvedeným objektům Fyzikálního ústavu AV ČR, v. v. i.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1