301274-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bürobedarf – Meerjarige raamovereenkomst 2026-2030 voor divers kantoormateriaal, drukpapier en enveloppen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMeerjarige raamovereenkomst 2026-2030 voor divers kantoormateriaal, drukpapier en enveloppen
BeschreibungMeerjarige raamovereenkomst 2026 - 2030 voor de levering van kantoorbenodigdheden, kantoorpapier (voor printers) en enveloppen via een webapplicatie voor de aanbestedende overheid en zijn partners voor een maximale capaciteit van 19 Miljoen Euro en bestaande uit 2 percelen; Percelen: Perceel 1: Standaardkantoorbenodigdheden; Perceel 2 : Duurzame kantoorbenodigdheden.
Interne KennungOC/2026/040/KANTOORBENODIGDHEDEN
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier, 30199230 Briefumschläge
5. Los
LosLOT-0001
TitelOC/2026/040/KANTOORBENODIGDHEDEN - 1
BeschreibungPerceel 1: Standaardkantoorbenodigdheden
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelOC/2026/040/KANTOORBENODIGDHEDEN - 2
BeschreibungPerceel 2 : Duurzame kantoorbenodigdheden
Interne Kennung2