See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania: pn.: „Przebudowa torowiska tramwajowego i sieci trakcyjnej w Bytomiu i w Chorzowie wzdłuż ul. Katowickiej i Chorzowskiej na odcinku od ul. Polnej do przystanku Łagiewniki Cmentarz” zadanie 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, dokumentacji powykonawczej, wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie układu torowego wraz z infrastrukturą sieciową i zasilającą od przystanku „Łagiewniki Cmentarz” w Bytomiu do przystanku „Chorzów Polna” w Chorzowie zadanie 4 w ramach Projektu pn.: „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii – Etap I” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027– szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy.
Vorherige Bekanntmachung: 76405-2026
Interne Kennung: UE/JRP/C/655/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234121 Straßenbahnarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, dokumentacji powykonawczej, wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie układu torowego wraz z infrastrukturą sieciową i zasilającą od przystanku „Łagiewniki Cmentarz” w Bytomiu do przystanku „Chorzów Polna” w Chorzowie zadanie 4 w ramach Projektu pn.: „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii – Etap I” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy.