2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w obiektach objętych przedmiotem zamówienia oraz wykonywanie czynności związanych z obsługą narad” (dotyczy obszaru działania oddziału w Świerklanach)
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w obiektach objętych przedmiotem zamówienia oraz wykonywanie czynności związanych z obsługą narad” (dotyczy obszaru działania oddziału w Świerklanach). 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawierają Załączniki do SWZ.
Interne Kennung: ZP/2026/04/0026/SWI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w obiektach objętych przedmiotem zamówienia oraz wykonywanie czynności związanych z obsługą narad (dotyczy obszaru działania oddziału w Świerklanach)
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w obiektach objętych przedmiotem zamówienia oraz wykonywanie czynności związanych z obsługą narad (dotyczy obszaru działania oddziału w Świerklanach) 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawierają Załączniki do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych w §1 wzoru Umowy z prawa opcji polegającego na zleceniu Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy realizacji dodatkowych zleceń obejmujących: - włączenie i wyłączenie budynków i powierzchni z zakresu Przedmiotu Umowy (prawo opcji nr 1) - zapewnienie dodatkowych osobogodzin w zakresie serwisu obsługi narad lub sprzątania pomieszczeń i powierzchni strefy wejścia (prawo opcji nr 2). Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy wniosku zlecenia czynności dotyczących realizacji Zamówienia w ramach prawa opcji.