2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is gemeente Bunschoten. De Aanbestedende dienst is voornemens om het leveren en plaatsen van speeltoestellen en service uit te besteden. De opdracht is opgedeeld in 4 percelen: • Perceel 1: Leveren en plaatsen kunststof, metaal en RVS speeltoestellen; • Perceel 2: Leveren en plaatsen houten en robinia speeltoestellen; • Perceel 3: Leveren en plaatsen van valondergronden; • Perceel 4: Klein onderhoud en reparaties speeltoestellen. Voor dit perceel maakt Aanbestedende dienst gebruik van de percelenregeling conform art. 2.19 Aanbestedingswet 2012. Dit betekent dat Aanbestedende dienst een specifieke partij hiervoor contracteert en Inschrijver dan ook niet op dit perceel kan inschrijven. De Aanbestedende dienst is gemeente Bunschoten. De Aanbestedende dienst is voornemens om het leveren en plaatsen van speeltoestellen en service uit te besteden. De opdracht is opgedeeld in 4 percelen: • Perceel 1: Leveren en plaatsen kunststof, metaal en RVS speeltoestellen; • Perceel 2: Leveren en plaatsen houten en robinia speeltoestellen; • Perceel 3: Leveren en plaatsen van valondergronden; • Perceel 4: Klein onderhoud en reparaties speeltoestellen. Voor dit perceel maakt Aanbestedende dienst gebruik van de percelenregeling conform art. 2.19 Aanbestedingswet 2012. Dit betekent dat Aanbestedende dienst een specifieke partij hiervoor contracteert en Inschrijver dan ook niet op dit perceel kan inschrijven.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden P1
Beschreibung: Perceel 1: Leveren en plaatsen kunststof, metaal en RVS speeltoestellen Perceel 1: Leveren en plaatsen kunststof, metaal en RVS speeltoestellen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.
Los: LOT-0002
Titel: Leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden P2
Beschreibung: Perceel 2: Leveren en plaatsen houten en robinia speeltoestellen Perceel 2: Leveren en plaatsen houten en robinia speeltoestellen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren en plaatsen van speeltoestellen en valondergronden P3
Beschreibung: Perceel 3: Leveren en plaatsen van valondergronden Perceel 3: Leveren en plaatsen van valondergronden
Interne Kennung: 3