301336-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Rozbudowa i modernizacja budynku Muzeum Rzeźby Współczesnej wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach rewitalizacji społecznej Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku nr FENX.07.01-IP.04-0001/24”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i modernizacja budynku Muzeum Rzeźby Współczesnej wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach rewitalizacji społecznej Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku nr FENX.07.01-IP.04-0001/24”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja budynku Muzeum Rzeźby Współczesnej wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach rewitalizacji społecznej Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Adres którego dotyczy zamówienie: Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, ul. Topolowa 1, 26-505 Orońsko. Zamawiający informuje, iż finansowanie przedmiotowej inwestycji odbywać się będzie w latach 2025 – 2026. 2. Zakres robót składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1 Wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych: a) rozbudowa istniejącego budynku o nowe pomieszczenia b) wymiana więźby dachowej na nową konstrukcję c) modernizacja budynku Muzeum pod kątem możliwości instalowania w budynku rzeźb wielogabarytowych d) Zagospodarowanie terenu. 2.2 Kompleksową dostawę i montaż wyposażenia budynku w meble oraz inny sprzęt zgodnie z załączoną specyfikacją obejmującą katalog zdjęciowy, wizualizacje oraz opis materiałów. 2.3 Kompleksowe wykonanie wszystkich instalacji wewnętrznych i zewnętrznych obiektu, w tym m.in. instalacje elektryczne i teletechniczne, wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wentylacji i zagospodarowania terenu. 2.4 Roboty rozbiórkowe, w tym: rozbiórka więźby dachowej, demontaż starej stolarki okiennej i drzwiowej, demontaż dróg i chodników. Odzyskane materiały z rozbiórki Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie i uwzględni w cenie oferty. Koszty utylizacji materiałów z rozbiórki należy ująć w cenie wykonania zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 105921-2025
Interne Kennung: ZP.262.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozbudowa i modernizacja budynku Muzeum Rzeźby Współczesnej wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach rewitalizacji społecznej Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku nr FENX.07.01-IP.04-0001/24”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja budynku Muzeum Rzeźby Współczesnej wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach rewitalizacji społecznej Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Adres którego dotyczy zamówienie: Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, ul. Topolowa 1, 26-505 Orońsko. Zamawiający informuje, iż finansowanie przedmiotowej inwestycji odbywać się będzie w latach 2025 – 2026. Zakres robót składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: - Wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych: a) rozbudowa istniejącego budynku o nowe pomieszczenia b) wymiana więźby dachowej na nową konstrukcję c) modernizacja budynku Muzeum pod kątem możliwości instalowania w budynku rzeźb wielogabarytowych d) Zagospodarowanie terenu. - Kompleksową dostawę i montaż wyposażenia budynku w meble oraz inny sprzęt zgodnie z załączoną specyfikacją obejmującą katalog zdjęciowy, wizualizacje oraz opis materiałów. - Kompleksowe wykonanie wszystkich instalacji wewnętrznych i zewnętrznych obiektu, w tym m.in. instalacje elektryczne i teletechniczne, wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wentylacji i zagospodarowania terenu. - Roboty rozbiórkowe, w tym: rozbiórka więźby dachowej, demontaż starej stolarki okiennej i drzwiowej, demontaż dróg i chodników. Odzyskane materiały z rozbiórki Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie i uwzględni w cenie oferty. Koszty utylizacji materiałów z rozbiórki należy ująć w cenie wykonania zamówienia.