301337-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kontrollgeräten – „Servis ISŘ, provádění pravidelných prohlídek a revizí systému měření a regulace (MaR)“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Servis ISŘ, provádění pravidelných prohlídek a revizí systému měření a regulace (MaR)“
BeschreibungPředmětem je zajištění servisu a aktualizací Integrovaného systému řízení, dále také pravidelných prohlídek a revizí systému měření a regulace chlazení a topení energocentra umístěného v budovách J a K v Oblastní nemocnici Náchod, Purkyňova 446, 547 01 Náchod, spočívající zejména v pravidelné kontrole koncových prvků (datových bodů).
Interne Kennung002/KS/2024/OŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413000 Reparatur und Wartung von Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48921000 Automatisierungssystem, 48984000 Werkzeuge der grafischen Benutzeroberfläche (GUI)
5. Los
LosLOT-0001