2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nationale koeriersdiensten en transportdiensten
Beschreibung: De Opdracht op het gebied van nationale koeriersdiensten en transportdiensten is opgedeeld in drie afzonderlijke percelen: perceel 1 - nationale koeriersdiensten, perceel 2 - nationale transportdiensten en perceel 3 – nationaal afwijkend transport. Het beoogde resultaat van deze aanbesteding is om per perceel één raamovereenkomst met één dienstverlener te sluiten. De Opdracht bestaat uit het ophalen en afleveren van goederen, die vanwege hun aard niet via de reguliere kanalen verzonden kunnen/mogen worden. De transporten vinden plaats op de door de Deelnemende dienst opgegeven adressen binnen Europees Nederland. Maximale waarde per raamovereenkomst/perceel (exclusief btw): * perceel 1 Nationale koeriersdiensten: € 4.000.000, - * perceel 2 Nationale transportdiensten: € 14.000.000, - * perceel 3 Nationaal afwijkend transport: € 1.000.000, -
Interne Kennung: IUC24-677
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße, 64120000 Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Nationale koeriersdiensten
Beschreibung: Het uitvoeren van nationale koeriersdiensten. Maximale waarde (exclusief btw) perceel 1 - nationale koeriersdiensten: €4.000.000,00
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indexering en verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Nationale transportdiensten
Beschreibung: Het uitvoeren van nationale transportdiensten. Maximale waarde (exclusief btw) perceel 2 - nationale transportdiensten: €14.000.000,00
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Nationaal afwijkend transport
Beschreibung: Het uitvoeren van nationaal afwijkend transport. Maximale waarde (exclusief btw) perceel 3 - nationaal afwijkend transport: €1.000.000,00
Interne Kennung: 3