2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obměna HW EZD a zajištění provozní podpory
Beschreibung: Zajištění dostupnosti systému elektronické zdravotnické dokumentace 24x7x365, legislativního souladu, bezpečnosti a důvěryhodnosti systému vč. řízeného rozvoje na další 4 roky. Součástí plnění jsou obměny koncových tabletů vč. rozšíření HW infrastruktury pro ukládání dat.
Vorherige Bekanntmachung: 55562-2024
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002