2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatów USG w ramach zadania "Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi aparatów ultrasonograficznych (USG) wraz z wyposażeniem. Zamówienie obejmuje dostawę 4 aparatów USG w ramach zamówienia podstawowego oraz możliwość zwiększenia zakresu zamówienia o maksymalnie 2 dodatkowe aparaty USG w ramach prawa opcji. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy (lub dopuszczony zgodnie z SWZ), kompletny, wolny od wad, spełniający wymagania określone w dokumentacji postępowania oraz dopuszczony do obrotu i użytkowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy, montażu, instalacji, uruchomienia urządzeń, przekazania kompletnej dokumentacji oraz przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w zakresie i na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, przy czym realizacja zamówienia objętego prawem opcji uzależniona jest od potrzeb Zamawiającego oraz posiadania środków finansowych. Termin realizacji zamówienia podstawowego wynosi 60 dni od dnia zawarcia umowy. W przypadku skorzystania z prawa opcji maksymalny czas realizacji wynosi 6 miesięcy.
Interne Kennung: SZPZLO/ZP/05/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup aparatów USG w ramach zadania: „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi aparatów ultrasonograficznych (USG) wraz z wyposażeniem. Zamówienie obejmuje dostawę 4 aparatów USG w ramach zamówienia podstawowego oraz możliwość zwiększenia zakresu zamówienia o maksymalnie 2 dodatkowe aparaty USG w ramach prawa opcji. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy ( zgodnie z SWZ), kompletny, wolny od wad, spełniający wymagania określone w dokumentacji postępowania oraz dopuszczony do obrotu i użytkowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy, montażu, instalacji, uruchomienia urządzeń, przekazania kompletnej dokumentacji oraz przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w zakresie i na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, przy czym realizacja zamówienia objętego prawem opcji uzależniona jest od potrzeb Zamawiającego oraz posiadania środków finansowych. Adresy dostaw: - ZLO Saska 61, 03-914 Warszawa - 1 szt. - ZLO Abrahama 16, 03-982 Warszawa - 1 szt. - ZLO Styrska 44, 04-188 Warszawa - 1 szt. - ZLI Grochowska 339, 03-822 Warszawa, 1 szt. Lokalizacja dostaw dla aparatów USG objętych prawem opcji, zostanie wskazana przez Zamawiającego w przypadku skorzystania z prawa opcji.
Menge: 6 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. W ramach prawa opcji Zamawiający może dokonać zakupu maksymalnie 2 dodatkowych aparatów ultrasonograficznych (USG) wraz z wyposażeniem. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji będzie realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację zamówienia w zakresie objętym prawem opcji.