2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodów osobowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów osobowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. 2. Zamówienie obejmuje zakup łącznie 6 samochodów służbowych, w tym: a) 2 pojazdów typu sedan / kombi, b) 4 pojazdów typu SUV lub crossover. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część 1: dostawa 2 samochodów osobowych typu sedan / kombi Część 2: dostawa 4 samochodów osobowych typu SUV/crossover
Interne Kennung: PAO-ZZ.261.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup samochodów osobowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Część 1: dostawa 2 samochodów osobowych typu sedan / kombi
Beschreibung: Część 1: dostawa 2 samochodów osobowych typu sedan / kombi obejmuje dostawę 2 pojazdów typu sedan / kombi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i załączniki SWZ.
Interne Kennung: PAO-ZZ.261.3.2026, część 1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup samochodów osobowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Część 2: dostawa 4 samochodów osobowych typu SUV/crossover
Beschreibung: Część 2: dostawa 4 samochodów osobowych typu SUV/crossover obejmuje dostawę 4 pojazdów typu SUV lub crossover. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ.
Interne Kennung: PAO-ZZ.261.3.2026, część 2
Menge: 4 Stück