2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořízení výpočetní techniky – notebooky, stolní počítače a monitory vč. příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky výpočetní techniky vč. dopravy, které zahrnují: a) Notebooky v několika konfiguracích, se zárukou 5 let NBD on-site; b) Stolní počítače AIO s možností omezeného počtu Mini PC, se zárukou 5 let NBD on-site; c) Monitory, se zárukou min. 3roky, d) Příslušenství pro výpočetní techniku (dokovací stanice, klávesnice, myši, VESA držáky). Zadavatel v průběhu doby trvání Rámcové dohody garantuje minimální odběr notebooků a stolních počítačů AIO v počtu 150 kusů, kdy současně uvádí, že počet odebraných monitorů se bude shodovat s počtem notebooků. Zadavatel se zavazuje, že nejpozději do 3 měsíců od účinnosti Rámcové dohody odebere alespoň 80 % z tohoto garantovaného minimálního množství.
Interne Kennung: 1/120/502732-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku spočívající v rozšíření předmětu plnění o dodávku jiných zařízení, která nejsou výslovně uvedena v Příloze č.1 Rámcové dohody, avšak splňují minimální technické požadavky stanovené Zadavatelem pro srovnatelnou kategorii zařízení uvedené v Příloze č. 2 ZD. Dodávky podle tohoto ustanovení budou realizovány v souladu s podmínkami uvedenými v čl. 1.3. závazného návrhu Rámcové dohody.