See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 16/26 – Świadczenie usług pielęgniarskich w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku Białej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Kardiologicznym z Poddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 600 godzin – Część 1, 2) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neurologicznym z pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 720 godzin – Część 2, 3) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 800 godzin – Część 3, 4) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Nefrologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 240 godzin – Część 4, 5) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 540 godzin – Część 5, 6) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neurochirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 800 godzin – Część 6, 7) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 480 godzin – Część 7, 8) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 180 godzin – Część 8, 9) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 680 godzin – Część 9, 10) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 200 godzin – Część 10, 11) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 240 godzin – Część 11, 12) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neonatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 400 godzin – Część 12, 13) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 650 godzin – Część 13, 14) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 200 godzin – Część 14, 15) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 70 godzin – Część 15, 16) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 70 godzin – Część 16, 17) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Okulistycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 120 godzin – Część 17, 18) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Otolaryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 120 godzin – Część 18, 19) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Neurologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 40 godzin – Część 19, 20) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Foniatrycznej z pracownią audiologiczną Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 40 godzin – Część 20, 21) świadczenie usług pielęgniarskich w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej – punkt pobrań Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 260 godzin – Część 21, 22) świadczenie usług pielęgniarskich w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 390 godzin – Część 22, 23) świadczenie usług pielęgniarskich w Ambulatorium ogólnym nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 650 godzin – Część 23, 24) świadczenie usług pielęgniarskich w Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 320 godzin – Część 24. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 245219-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Kardiologicznym z Poddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 600 godzin – Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Kardiologicznym z Poddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 600 godzin – Część 1. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neurologicznym z pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 720 godzin – Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neurologicznym z pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 720 godzin – Część 2. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 800 godzin – Część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 800 godzin – Część 3. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Nefrologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 240 godzin – Część 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Nefrologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 240 godzin – Część 4. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 540 godzin – Część 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 540 godzin – Część 5. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neurochirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 800 godzin – Część 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neurochirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 800 godzin – Część 6. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 480 godzin – Część 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 480 godzin – Część 7. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 180 godzin – Część 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 180 godzin – Część 8. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 680 godzin – Część 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 680 godzin – Część 9. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 200 godzin – Część 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 200 godzin – Część 10. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 240 godzin – Część 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 240 godzin – Część 11. 24) świadczenie usług pielęgniarskich w Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 320 godzin – Część 24. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neonatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 400 godzin – Część 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Neonatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 400 godzin – Część 12. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0013
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 650 godzin – Część 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 650 godzin – Część 13. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0014
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 200 godzin – Część 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 200 godzin – Część 14. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0015
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 70 godzin – Część 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 70 godzin – Część 15. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0016
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 70 godzin – Część 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 70 godzin – Część 16. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0017
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Okulistycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 120 godzin – Część 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Okulistycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 120 godzin – Część 17. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0018
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Otolaryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 120 godzin – Część 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Otolaryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 120 godzin – Część 18. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0019
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Neurologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 40 godzin – Część 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Neurologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 40 godzin – Część 19. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0020
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Foniatrycznej z pracownią audiologiczną Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 40 godzin – Część 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Poradni Foniatrycznej z pracownią audiologiczną Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 40 godzin – Część 20. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0021
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej – punkt pobrań Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 260 godzin – Część 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej – punkt pobrań Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 260 godzin – Część 21. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0022
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 390 godzin – Część 22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 390 godzin – Część 22. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0023
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Ambulatorium ogólnym nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 650 godzin – Część 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Ambulatorium ogólnym nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 650 godzin – Część 23. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.
Los: LOT-0024
Titel: Świadczenie usług pielęgniarskich w Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 320 godzin – Część 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, usług pielęgniarskich, w tym: 1) świadczenie usług pielęgniarskich w Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w średniomiesięcznej liczbie 320 godzin – Część 24. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Świadczenie usług, o których mowa w ust. 1 polega w szczególności na wykonywaniu usług pielęgniarskich w zakresie wynikającym z kwalifikacji, uprawnień i kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza, zgodnie z ustawą o zawodach pielęgniarki i położnej oraz przepisami wykonawczymi, obejmującym w szczególności udzielanie świadczeń pielęgniarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych powierzonych na podstawie zlecenia lekarskiego, realizację zadań profilaktycznych, edukacyjnych i opiekuńczych oraz zapewnienie ciągłej opieki pacjenta w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 5. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wykonujące czynności polegające na świadczeniu usług pielęgniarskich, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. Wymóg określony w zdaniu pierwszym nie dotyczy Wykonawcy będącego osobą fizyczną, który będzie osobiście świadczył usługi, o których mowa w ust. 1. 6. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz.