301550-2026 - Vorankündigung
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Vervolgmarktconsultatie Security Operations Center (SOC)
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVervolgmarktconsultatie Security Operations Center (SOC)
BeschreibungIPO/BIJ12 heeft in 2025 een marktconsultatie uitgevoerd ter voorbereiding op de aanbesteding van SOC-dienstverlening. Op basis hiervan is de behoefte, samen met de provincies, nader uitgewerkt in een conceptbeschrijving en (concept) Programma van Eisen. Met deze vervolgmarktconsultatie worden marktpartijen uitgenodigd om feedback te geven op (onderdelen van) de voorgenomen aanbesteding. Input wordt waar passend meegenomen in de verdere uitwerking. Reacties kunnen worden ingediend via de berichtenmodule van TenderNed. De informatie betreft een momentopname; wijzigingen voorbehouden. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. SOC-diensten voor nader te bepalen aantal provincies en gelieerde organisaties.
Interne KennungSOC260430-1
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212730 Entwicklung von Sicherheitssoftware
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungIPO/BIJ12 heeft in 2025 een marktconsultatie uitgevoerd ter voorbereiding op de aanbesteding van SOC-dienstverlening. Op basis hiervan is de behoefte, samen met de provincies, nader uitgewerkt in een conceptbeschrijving en (concept) Programma van Eisen. Met deze vervolgmarktconsultatie worden marktpartijen uitgenodigd om feedback te geven op (onderdelen van) de voorgenomen aanbesteding. Input wordt waar passend meegenomen in de verdere uitwerking. Reacties kunnen worden ingediend via de berichtenmodule van TenderNed. De informatie betreft een momentopname; wijzigingen voorbehouden. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung1