2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji: Scalenie gruntów obiektu „Wierzchuca i inne”
Beschreibung: Zamówienie dotyczy budowy i przebudowy dróg dojazdowych do pól w ramach operacji: Scalenie gruntów obiektu „Wierzchuca i inne” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” dla operacji typu: „Scalanie gruntów” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zagospodarowania poscaleniowego w ramach obiektu scaleniowego „Wierzchuca i inne”. Niniejsze postępowanie podzielone jest na następujące części: a) Część VII • Droga oznaczona na mapie nr 5 i 5a na działce 596, 470 Chrołowice o długości około 1,36 km. b) Część VIII • Droga oznaczona na mapie nr 26 na działce 691 Putkowice Nadolne o długości około 1,00 km w kilometrażu 0+184,48 – 1+184.48 Pozostałe części zamówienia zostały rozstrzygnięte w poprzednim postępowaniu. Uwaga ! Wykonawca w ramach złożonej oferty i jej wartości winien uwzględnić konieczność prowadzenia wszelkich prac związanych z realizacją zamówienia pod stałym nadzorem przyrodniczym, jak również inne warunki w zakresie ochrony środowiska oraz infrastruktury technicznej i komunalnej o których mowa w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Szczegółowy zakres robót zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część VII
Beschreibung: Droga oznaczona na mapie nr 5 i 5a na działce 596, 470 Chrołowice o długości około 1,36 km.
Los: LOT-0002
Titel: Część VIII
Beschreibung: Droga oznaczona na mapie nr 26 na działce 691 Putkowice Nadolne o długości około 1,00 km w kilometrażu 0+184,48 – 1+184.48