See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intern slibtransport van vloeibaar slib
Beschreibung: De opdracht betreft het interne slibtransport tussen verschillende AWZI’s om dit slib op andere AWZI’s verder te ontwateren en/of eventueel te vergisten. Het gaat om tankauto transport van vloeibaar slib met een droge stof gehalte van 4-7%. Het betreft het vervoer van locatie Zeewolde naar de locaties Almere of Tollebeek en het vervoer van locatie Lelystad naar Tollebeek. Het vervoer van slib naar de eindverwerker is geen onderdeel van deze opdracht.
Interne Kennung: INKO 03580
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Tender
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 33 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties Aanvullende transporten Mogelijk aanvullende transporten door verbouwing Almere vanaf 2027 worden optioneel opgenomen in dit contract. De geraamde omvang bedraagt circa 15.000 m3 ton vloeibaar slib per jaar. Optionele werkzaamheden/dienstverlening De opdrachtnemer dient gedurende de looptijd van de overeenkomst in staat te zijn om – op verzoek van de Opdrachtgever – de weekplanning en coördinatie van het transport van nat zuiveringsslib die nu door Opdrachtgever wordt opgesteld op zich te nemen. Deze optionele dienstverlening omvat onder andere het afstemmen van transportmomenten, het coördineren met betrokken locaties en vervoerders, en het verzorgen van een efficiënte, doelmatige afhandeling van het transporttraject. Het betreft een aanvullende taak die gedurende de overeenkomst op afroep geactiveerd kan worden door de opdrachtgever. De inzet hiervan wordt schriftelijk overeengekomen en valt onder de voorwaarden zoals vastgelegd in de overeenkomst.