See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy (styczeń 2026 - grudzień 2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wólka oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w miesiącach od stycznia 2026r. do grudnia 2026r. Ilość odpadów planowanych do odbioru bezpośrednio z posesji w trakcie trwania umowy (12 miesiące) szacowana na podstawie ostatnich 12 miesięcy wynosi około 1909 Mg odpadów zmieszanych i 1979 Mg odpadów segregowanych. Ilość odpadów planowanych do odbioru z PSZOK w trakcie trwania umowy szacowana na podstawie usługi realizowanej w ciągu ostatnich 12 miesięcy wynosi około 459 Mg. Zamawiający szacuje, że ilości odpadów pozostaną na podobnym poziomie jak w ostatnim okresie. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części, w ten sposób, że część pierwszą stanowi odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych, a część drugą stanowi odbiór i zagospodarowanie odpadów punktu PSZOK. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub na obie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza ilości części zamówienia, na które będzie udzielone zamówienie jednemu wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 632588-2025
Interne Kennung: RI.271.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
2. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wólka
Beschreibung: Część pierwsza zamówienia - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wólka, liczącej około 13617 mieszkańców, przez okres 12 miesięcy (styczeń 2026 - grudzień 2026), polegający na: - odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wólka gromadzonych w pojemnikach i workach z podziałem na następujące frakcje: zmieszane odpady komunalne (gromadzone w pojemnikach o wielkości od 120L do 1100L), odpady z papieru i tektury (w workach niebieskich ), odpady z metali, tworzyw sztucznych (w workach żółtych), odpady ze szkła (w workach zielonych), odpady roślinne, ulegające biodegradacji (gromadzone w wyłącznie w pojemnikach brązowych) oraz choinki bożonarodzeniowe, popiół z palenisk (w workach czarnych), odpady wielkogabarytowe (odbierane podczas zbiórki objazdowej co najmniej 2 razy w roku), zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (odbierane razem wielkogabarytowymi), zużyte opony (odbierane razem z wielkogabarytowymi); - opracowaniu i dystrybucji harmonogramów częstotliwości odbioru odpadów zgodnie z Regulaminem utrzymania porządku i czystości w gminie Wólka; - dostarczeniu worków do selektywnej zbiórki odpadów w odpowiednich kolorach.
Interne Kennung: Odbiór odpadów z terenu
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień polegających na powtórzeniu usług podobnych do usług objętych przedmiotem zamówienia, o których mowa w art. Art. 214 ust. 1 pkt.7) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zakres ewentualnych zamówień podobnych obejmuje: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wólka, przez okresy nie przekraczające łącznie 12 miesięcy polegający na: - odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wólka gromadzonych w pojemnikach i workach z podziałem na następujące frakcje: zmieszane odpady komunalne (gromadzone w pojemnikach o wielkości od 120L do 1100L), odpady z papieru i tektury (w workach niebieskich ), odpady z metali, tworzyw sztucznych (w workach żółtych), odpady ze szkła (w workach zielonych), odpady roślinne, ulegające biodegradacji (gromadzone w wyłącznie w pojemnikach brązowych) oraz choinki bożonarodzeniowe, popiół z palenisk (w workach czarnych), odpady wielkogabarytowe (odbierane podczas zbiórki objazdowej co najmniej 2 razy w roku), zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (odbierane razem wielkogabarytowymi), zużyte opony (odbierane razem z wielkogabarytowymi); - opracowaniu i dystrybucji harmonogramów częstotliwości odbioru odpadów zgodnie z Regulaminem utrzymania porządku i czystości w gminie Wólka; - dostarczeniu worków do selektywnej zbiórki odpadów w odpowiednich kolorach.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: Część druga zamówienia - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) usytuowanego w m. Świdnik Duży Pierwszy, działka nr 1231/1 obręb 0008 – Świdnik Duży (za remizą OSP, Świdnik Duży Pierwszy 48a, 20-258 Świdnik Duży Pierwszy). Usługa polega na: - odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z punktu PSZOK obsługującego wszystkich mieszkańców gminy (około 13617 mieszkańców), czynnego w każdą sobotę, obejmujących frakcje: papier i tektura, metale i tworzywa sztuczne, szkło, elektroodpady, opony, odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych (igły strzykawki), baterie i akumulatory, przeterminowane leki, farby, kleje, lampy fluorescencyjne, oleje, odzież, tekstylia; - wyposażeniu punktu w PSZOK w pojemniki do gromadzenia odpadów.
Interne Kennung: Odbiór odpadów z PSZOK
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień polegających na powtórzeniu usług podobnych do usług objętych przedmiotem zamówienia, o których mowa w art. Art. 214 ust. 1 pkt.7) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zakres ewentualnych zamówień podobnych obejmuje: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) przez okresy nie przekraczające łącznie 12 miesięcy. Usługa polega na: - odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z punktu PSZOK obsługującego wszystkich mieszkańców gminy, czynnego w każdą sobotę, obejmujących frakcje : odpady z papieru i tektury, odpady z metali, tworzyw sztucznych, odpady ze szkła, zużyte opony, odpady budowlane z rozbiórek i remontów, zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych (igły strzykawki), baterie i akumulatory, przeterminowane leki, farby, kleje, lampy fluorescencyjne, oleje, odzież, tekstylia;