2. Verfahren
Verfahren
Titel: aankoop veegwagen
Beschreibung: aankoop veegwagen
Interne Kennung: PPP00X-1288/6107/2026020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026020_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Als optie wordt er een extra zuigarm aangeboden. De zuigarm is geschikt voor het leeg zuigen van kolken, bladeren, papier, blikjes, enz. Het is maximaal inzetbaar rondom de machine. In transportstand is de arm dusdanig gemonteerd dat deze van minimale invloed is op de rest van de werking van de machine.)