2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie en onderhoud openbare verlichting gemeente Hilvarenbeek
Beschreibung: Renovatie en onderhoud openbare verlichting gemeente Hilvarenbeek De projectomvang is ca. €250.000 - per jaar betreffende de werkzaamheden. De omvang van de te gunnen opdracht (twee jaar) is derhalve € 500.000 - Dit is echter geen gegeven en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de omvang van de opdracht te beperken of te vergroten indien de behoefte wijzigt. De beperking is niet gelimiteerd. Indien gebruik gemaakt wordt van beide verlengingsopties zal de omvang over 4 jaar ca. € 1.000.000 - bedragen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gemeente Hilvarenbeek
Beschreibung: Betreft renovatie en onderhoud in de gemeente Hilvarenbeek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Betreft twee maal een optionele verlenging van 12 maanden.