See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie. 2.Zakres zamówienia: Zakres zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu. Dostawy mają być dostarczane do Zakładu Produkcji Wody Miedwie w Nieznaniu w gminie Stare Czarnowo. 3. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 119335-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
Los: LOT-0001