2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarové licence Microsoft č. 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky je poskytnutí licencí společnosti Microsoft (dále také „MS“) a souvisejících služeb v licenčních programech Cloud Solution Provider (dále také „CSP“), Select Plus Microsoft Products and Services Agreement (dále také „MPSA“) a Enterprise Agreement (dále také „EA“). Součástí plnění jsou i konzultační služby, kdy členové realizačního týmu musí doporučit zadavateli v průběhu účinnosti uzavřené smlouvy nejlepší a pro zadavatele ekonomicky nejvýhodnější kombinace různých licencí v souladu s programy společnosti Microsoft.
Interne Kennung: 104/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v souladu s § 222 odst. 4 zákona, především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10 % původní hodnoty závazku.