2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advies- en ingenieursdiensten
Beschreibung: De scope van de raamovereenkomst omvat advies- en ingenieursproducten en diensten die benodigd zijn door de afdeling Ruimte. De gemeente wenst gebruik te maken van de inzet van ingenieursdiensten in de definitie-, ontwerp-, voorbereiding-, uitvoering- en nazorgfase van civiele projecten in de openbare ruimte. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van € 3.000.000,-
Interne Kennung: Z-25-557738
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Advies- en ingenieursproducten en diensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: de optie tot een verlenging