See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ TRASY TRAMWAJOWEJ NA PODOLANY – ETAP I (DO UL. DOJAZD) WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO [POZNAŃ]
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ TRASY TRAMWAJOWEJ NA PODOLANY – ETAP I (DO UL. DOJAZD) WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO [POZNAŃ]” - postępowanie numer PIM/10/25/ZP71/2025-457. 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp (do 50% wartości zamówienia podstawowego) w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Przedmiot wspomnianych zamówień stanowić będą usługi podobne, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie tego rodzaju zamówień w szczególności, gdy zajdzie konieczność i / lub potrzeba wykonania zakresów prac nieuwzględnionych aktualnie w ramach zakresu zamówienia podstawowego, a których wykonanie będzie możliwe poprzez powtórzenie usług podobnych, co przewidziane w ramach zakresu zamówienia podstawowego. 3. Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • CPV 71000000-8 – Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne • CPV 71311300-4 – Usługi doradcze w zakresie robót infrastrukturalnych • CPV 71313000-5 – Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego • CPV 71220000-6 – Usługi projektowania architektonicznego • CPV 71221000-3 – Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych • CPV 71222000-0 – Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni • CPV 71242000-6 – Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów • CPV 71248000-8 – Nadzór nad projektem i dokumentacją • CPV 71250000-5 – Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe • CPV 71310000-4 – Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane • CPV 71313400-9 – Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne • CPV 71320000-7 – Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania • CPV 71322000-1 – Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej • CPV 71322200-3 – Usługi projektowania rurociągów • CPV 71322300-4 – Usługi projektowania mostów • CPV 71322500-6 – Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego • CPV 71323100-9 – Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną • CPV 71325000-2 – Usługi projektowania fundamentów • CPV 71327000-6 – Usługi projektowania konstrukcji nośnych • CPV 71332000-4 – Geotechniczne usługi inżynieryjne • CPV 71335000-5 – Badania inżynieryjne • CPV 71351000-3 – Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe CPV 71420000-8 – Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu • CPV 71520000-9 – Usługi nadzoru budowlanego • CPV 71900000-7 – Usługi laboratoryjne
Vorherige Bekanntmachung: 743819-2025
Interne Kennung: PIM/10/25/ZP71/2025-457
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000